Kampania przeciwko przemocy ResponsibleTogether22

Przemoc jest problemem, który dotyka wielu z nas. Każdego dnia słysząc o przerażających historiach, atakach i ofiarach, możemy czuć się bezradni. Dlatego tak ważne jest, aby mieć świadomość tego, co dzieje się wokół nas i odpowiednio reagować. Kampania ResponsibleTogether22 ma na celu pomóc ludziom w podjęciu aktywnej postawy przeciwko przemocy domowej i innym formom agresji wobec innych.

#ResposibleTogether22

25 listopada 2022 roku rozpoczęła się europejska kampania społeczna przeciwko przemocy w rodzinie pt. “ResponsolibleTogether22”. Jest realizowana przez europejską sieć WORK-WITH-PERPETRATORS (WWP). W Polce temat jako pierwszy nagłośniło Stowarzyszenie Wspierania Działań Na Rzecz Osób Potrzebujących Pomocy DROGA w Olsztynku.

Przemoc dzieci i nastolatków wobec własnych rodziców

Tegorocznym tematem przewodnim kampanii jest temat, który na naszej stronie już poruszaliśmy, a mianowicie przemoc dzieci i nastolatków wobec własnych rodziców. Jest to temat niezwykle ważny, dlatego postanowiliśmy również jako fundacja, która codziennie wpiera walkę z przemocą, przyłączyć się do kampanii i poprzez cykl artykułów nagłośnić problem agresji dzieci wobec własnych rodziców.

UdostępnijZobacz również

Scroll to Top